Za liječenje oboljelom Jasminu Zubčeviću prikupljeno 6000 KM

Humanitarna utrka “Tuzla trči za Jasmina Zubčevića” koju je danas organizirao naš Klub, protekla je izuzetno dobro, te je zahvaljujući velikoj humanosti naših sugrađana i prijatelja te članova ARK Rekreativci Tuzla, prikupljeno 6000 KM. Na šetalištu Sjenjak gdje je bio start i cilj trke okupilo se par stotina učesnika kako iz Tuzle i ostalih općina Tuzlanskog kantona, tako i prijatelja iz Sarajeva, Ugljevika i Petrova. Osim trke za odrasle, organizirana je i trka za mališane koji su dali poseban pečat ovom događaju. Zahvaljujemo se svim učesnicima, našim članovima, a posebno našim sugrađanima koji su još jednom dokazali da je Tuzla grad ljudi velikog srca. Prikupljena sredstva bit će uplaćena na račun Jasminove porodice. U nadi da će biti prikupljena i ostala potrebna sredstva do operacije, Jasminu želimo uspješno liječenje!